Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Napište nám!

Obrazek

Městský útulek pro psy Cheb
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

líbí se mi a ..

(barka, 30. 10. 2007 13:43)

protože je to klidnej a vyrovnanej pes a nikoho nebudí štěkáním v pět ráno před barákem, jako smečka malejch čudel

:-)

(Martinek, 10. 10. 2007 20:51)

Jsou prostě úžasní!!! :)

Moje Emily Rose

(Agari, Indiana, USA, 18. 9. 2007 20:10)

Poprvé jsem se setkala s pitbulem, když mi bylo 5 let. Pamatuji si, jak moje matka ječela.
Jestli si správně pamatuju, byla to strakatá fena, která měla právě štěňata, stála s nimi v blátě a lidi každého odtud kvůli té feně odháněli. Přesto, že mi bylo teprve 5 let, cítila jsem s fenou a tak velmi jsem ji litovala! A tehdy jsem se navždy zamilovala. Chtěla jsem pitbulla v první řadě proto, že mi jich bylo hodně líto. Potom ale, když jsem je víc poznávala, zamilovala jsem se do jejich velkolepých kvalit. Po několika letech fena mého strýce měla zrovna štěňata. Šla jsem se na ně podívat a bylo tam 9 nádherných psích holčiček. Padl mi do oka drobeček, který měl nějaké problémy s nožičkami a nemohl chodit. Veterinář řekl, že fena nechtěně poškodila štěňátku packy a tomu odumřely nervy. Chtěla jsem ji mít! Musela jsem čekat nekonečných 10 týdnů a odvezla jsem si ji. Dala jsem jí jméno Emily Rose.
Emily jsou teď skoro tři roky. V dubnu jsme zjistili, že má artritidu. Dostává řadů různých léků a její stav se lepší. Miluju mojí Rose a nedám ji nikomu na světě.

pitbul je kral mezi psy

(jana, 17. 9. 2007 22:40)

neni vetsi pohoda nez ze svym pitakem blbnout u reky nabije vas svou nezmernou energii a videt vdek v jeho ocich za kazdou pochvalu je nadherne mela jsem vice psu ted uz jine nechci

pitbul umi vratit lasku jenz mu dame

(arne, 17. 9. 2007 22:19)

spoustu nadhernych zazitku jsou bezprostredni davaji ti sve cele ja nedopuste aby lide kteri o nich nic nevedi zakazali jejich chov zachrante pitbuly

:-)

(pecko, 16. 9. 2007 15:52)

Měli jsme doma několik rozdílných plemen, ale u pitbulů jsme zakotvili. Nheledají smečku psů, ale smečku lidí a v ní jsou plnoprávnými členy, přesně dodržují předpisy, je s nimi legrace a taky je to pes, kterého musíš respektovat. Jasně že i on tebe.